#1 2013-02-16 12:13:30

 Isabell Wayne

Rekrut

Skąd: Gotham City
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Postacie

Jaka jest wasza ulubiona postać/postacie w X men oraz z której odsłony( TAS, Ewolucja, Wolverine... itd) ?

Offline

 

#2 2013-02-17 13:39:59

 Ravenna

Rekrut

Skąd: Bayville
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Postacie

Mam mnóstwo ulubionych postaci, wybiorę kilka tych według mnie najciekawszych

Wolverine: jego uwielbiam wszędzie, w każdym filmie i kreskówce wypadł na prawdę niesamowicie [ wyjątkiem jest odcinek Ultimete Spider-man, gdzie nawet nie przypominał samego siebie i w ogóle wyszedł beznadziejnie...

Storm: jest świetna, również nie wiem gdzie jej postać spodobała mi się najbardziej. Chociaż możliwe, ze X-men: ewolucja pozwoliła mi ją tak polubić.

Scarlet Witch: rewelacyjnie wyszła w Wolverine and the X-men. W Ewolucji niby też nie było najgorzej, ale w ogóle nie była podobna do tej prawdziwej Wandy. Tutaj przy okazji dodam, że bardzo lubię postać jej brata - Quicksilvera, ale tylko w Ewolucji.

Gambit: wszystkie odsłony pokazały go świetnie, może w Wolverine and the x-men był taki trochę "gorszy" (według mnie), ale też ciekawy. Najbardziej lubię go z Ewolucji.

Nightcrawler: niebieski elf jest genialny i ubóstwiam go w każdej kreskówce jaka powstała ;D Myślę, że najlepiej wyszedł w Wolverine and the x-men. On i Wanda bezsprzecznie są razem cudowni.

Pyro: jego postać w Ewolucji jest świetna, po prostu świetna

To chyba na tyle, tych troszkę mniej lubianych postaci jest mnóstwo, ale już nie będę się rozpisywać...

Offline

 

#3 2013-02-22 15:04:42

 Ms.Hope

Administrator

45998991
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Postacie

Według mnie filmy , kreskówki i komiksy bardzooo sie od siebie różnią : P

Rogue/Ruda - Podoba mi się jak zrobili ją w Wolverine and X-Men .Poza tym jej charakter bardzo mi się podoba .Ona i Gambit <33Do tego między nią i Loganem istnieje prawdziwa przyjażń .

Logan/Wolverine - Gdyby nie jego poczucie humoru i to , że lubie też Gambita pewnie byłby na miejscu Rogue .W każdej kreskóce był zrobiony dobrze tylko jakoś nie trawiłam jego fryzury .

Kitty/Schadowcat - Ona jest super ! Chciałabym mieć taką moc jak ona .Ile z tego korzyści ...Podoba mi się z Avalanchem w Ewolucji i Piotrusiem w komiksach .Do tego ten smokkkk...

Gambit  - Uwielbiam ....Do tego w Genezie jest sexy Zawsze się zastanawiałam czemu karty ?!Potem jak oglądałam 4 sezon po ang i tak kij zrozumiałam .Mam teraz jakąż=ś fazę na czytaniu o X-Menach więc ....

Kurt Wagner - Bum ! I już siedzi Rudej przed nosem .To mnie właśnie rozśmieszało w Ewolucji .Poza tym lubie niebieski kolor ! <3

To chyba tyle .Specjalnie pominęłam młodego Xaviera z Pierwszej Klasy , bo za staruszkiem nie szaleje .


" Logan - Come on . I'll take care of you .
  Rogue - You promise ?
  Logan - Yeah . Yeah , I promise . "

Offline

 

#4 2013-02-23 10:25:41

 Isabell Wayne

Rekrut

Skąd: Gotham City
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Postacie

co do xaviera racja, potrafi byc najwiekszym i najbardziej denerwujacym i egoistycznym ze wszystkich bohaterów (uncanny x-men mroczna phoenix)
ale potrafi tez byc naprawde wspaniala postacia (ewolucja)

a tak pozatym :
rogue- za charakter, moc, i za to ze jest prawdziwym człowikiem, nie jest ideałem, wrecz przeciwnie i dlatego jest taka wspaniała postacia
gambit, generalnie to co ruda, wszedzie super (choc troszke sie zawiodlam na wolverine and.. bo on tam nawet rudej na ulicy nie minął no ale trudno) poza tym za jego teksty w TASie
wolverine za to ze ma charakter różny od całej reszty, za jego historie, słabości i znajomosci  jak on walnie jakims tekstem to nic tylko pekac ze smiechu
Kurt - tego sie po prostu nie da nie lubic, zabawny, szalony, i tez tak troche zadziorny
misique (tylko w ewolucji) za jej pokrewienstwo z kurtem i ruda, za to jaka jest, i za jej mroczna historie (odc 10 sez 1 x men ewo)
kitty na poczatku strasznie mnie denerwowała w ewolucji, ale z czasem zaczela podobac mi sie coraz bardziej
pyro ,ale tylko w opo na blogach, jakos tak do mnie nie przemawia w bajkach, ale jest b.zabawny
magma (ewo) za te jej niesmialosc i za to jaka jest(kurcze ale mam dretwe argumenty )
boom boom (ewo) za to ze jest taka szalona i z nia nigdy nie mozna sie nudzic
ice man (ewo) zabawny i tep i te pe (niechce mi sie juz pisac

wiekszosc bohatreow lubie za to jacy sa w ewo i w tasie, takie zlepki ktore czynia ich jeszcze ciekawszymi
choc nie ze wszystkimi tak mozna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kibicesokolwola.pun.pl www.inzynieria2010.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.dbstory.pun.pl